HAMMAM EXPRESS Për 30' min
Një trajtim i bukur pastrues për fytyrën dhe trupin. Lëkura mbetet me një ndjesi pastrimi të plotë dhe e rifreskuar duke lënë gjithaështu mendjen të qetësuar e relaksuar.
HAMMAM Peeling Për 40' min
Banjot turke jane te rekomanduara edhe nga mjeket!
Hammami ben te mundur qe te hapen poret e lekures suaj sikurse edhe te eliminohen bakteret e toksinat.
HAMMAM DELUXE Për 60' min
Një trajtim i bukur pastrues për fytyrën dhe trupin. Lëkura mbetet me një ndjesi pastrimi të plotë dhe e rifreskuar duke lënë gjithaështu mendjen të qetësuar e relaksuar.
Pasha HAMMAM Për 90' min
Pasha hammam 90' 60'hammam 30' masazh
Sulltan HAMMAM Për 120' min
Sulltan hammam 120 min, 60' hammam, 60' masazh dhe maske fytyre
Jasmine HAMMAM Për 90' min
Jasmine hammam 90' 60'hammam 30' masazh dhe krehje
Hurrem HAMMAM Për 120' min
Hurrem hammam 120 min, 60' hammam, 60' masazh dhe maske fytyre

HAIR SPA NË HAMMAM

Eksperiencë e personalizuar dhe unike për trajtimin e flokëve dhe skalpit tuaj gjatë hammamit.

The Spotlight Circle

Për shkëlqimin e flokut me vaj Moringa.

Çmimi : 1000 ALL

The Quick Fix Circle

Makë multi-tasking për të hidratuar dhe zbutur flokët me baltë të kuqe dhe acid hyaluronic.

Çmimi : 1000 ALL

The Renaissance

Për flokë që kanë nevojë për riparim ekstrem më baltë të verdhë dhe gjalpë babassu.

Çmimi : 1000 ALL

The Wake Up Circle

Rikuperim për flokët dhe skalpin për ditën pas, me baltë lejla dhe ekstrakt rhodiola.

Çmimi : 1000 ALL

The Purity Circle

Larg ndotjes për flokët dhe skalpin që kanë nevojë për detox. Me charcoal dhe ekstrakt caj matcha.

Çmimi : 1000 ALL

Masazhe

Bio Certified Ritual

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Aromasoul Massage

Çmimi : 6500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Tranquillity Massage

Çmimi : 5000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Body Active Massage

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Hot Stone Massage

Çmimi : 6500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Himalayan Salt Massage

Çmimi : 6500 LL

Kohëzgjatja : 60’

Masazh relaksi me 4 duar

Çmimi : 8000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Sleep Ritual

Çmimi : 5000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

New Life New Mum

Çmimi : 5000 ALL

Kohëzgjatja : 50’

Skin Regimen Body Scrub

Çmimi : 4500 ALL

Kohëzgjatja : 45’

Masazhi Anti-Celulit

Çmimi : 4500 ALL

Kohëzgjatja : 40’

Trajtimet e Fytyrës

Active Pureness

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

3500 ALL

Remedy (massage & treatment )

Çmimi : 5000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Sublime Skin PEEL

Çmimi : 8000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Sublime Skin Deluxe + Eye Patch

Çmimi : 10000 ALL

Kohëzgjatja : 90’

Urban Longevity Facial Complete

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

PRESSOTHERAPY

Çmimi : 3000 ALL

Kohëzgjatja : 30

THERMOLIPOLISI BODY

Çmimi : 3000 ALL

Kohëzgjatja : 30'

REGENERATIVE ELIXIR
REBALANCE OPTION

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Secret nature

Çmimi : 6000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Trajtimet e Trupit / Anticelulit

Aromatherapy Wrap

Çmimi: 5000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Bagni di Pisa

Çmimi: 4500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Alga Peel Off

Çmimi: 5000 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Thermogenic Attack

Çmimi: 4500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Grotta Giusti Mud

Çmimi: 4500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Firming Mask

Çmimi: 4500 ALL

Kohëzgjatja : 60’

Manikyr / Pedikyr

Pedikyr kurativ

Çmimi : 3000 ALL

Manikyr Xhel Shellac

Çmimi : 2000 ALL

Xhel Mbushje Shellac

Çmimi : 3500 ALL

Thonjë me Tipsa

Çmimi : 3000 ALL

Rituali I Duarve

Çmimi : 2000 ALL

Pedikyr I Plotë Shellac

Çmimi : 3500 ALL

Manikyr xhel

Çmimi : 1500 ALL

Ritual I Këmbëve

Çmimi : 2000 ALL

Parafina

Çmimi : 1000 ALL

Manikyr I thjeshte

Çmimi : 1000 ALL

Depilim

Këmbët Gjysëm

Çmimi : 1000 ALL

Këmbët Komplet

Çmimi : 2000 ALL

Underarms

Çmimi : 800 LL

Krahët Gjysëm

Çmimi : 1000 ALL

Krahët Komplet

Çmimi : 1500 ALL

Mustaqe

Çmimi : 300 ALL

Bikini Line

Çmimi : 1000 ALL

Bikini

Çmimi : 1500 ALL

Depilim Total

Çmimi : 4000 ALL

Fytyra

Çmimi : 1000 ALL

Vetullat

Çmimi : 500 LL

Parukeri

Prerje Flokësh

Çmimi : 600 - 2000 ALL

Krehje flokësh

Çmimi : 700 - 1500 ALL

Larje

Çmimi : 500 ALL

Lyerje+heqje vetullash

Çmimi : 1000 ALL

Heqje Vetulle

Çmimi : 500 ALL

Krëhër me piastër

Çmimi : 800 ALL

Trajtim me Ampulë

Çmimi : 1000 AL

Maskë flokësh Davines

Çmimi : 1000 ALL

Lyerje Flokësh

Çmimi : 2500- 12000 ALL

Make up

Çmimi : 2500-3500 ALL

Trajtim olaplex

Çmimi : 4000- 8000 ALL

Trajtim me keratine

Çmimi : 6000- 14000 ALL

Trajtim me botox

Çmimi : 3500- 8000 ALL

Trajtim per skalpin me kerastase

Çmimi : 1000 ALL