Kreu

BUKURIA FILLON NË MOMENTIN QË VENDOS TË JESH Le të organizojmë një përvojë spa të personalizuar për ju +355 69 447 5000 REZERVONI

vetvetja

Orari

E HËNË - E SHTUNË

10:00 AM - 21:00

E DIEL

12:00 AM - 21:00

Përjetoni ndjenjën e bukurisë

Hammam

HAMMAM EXPRESS
Çmimi : 3500L Për 30' min
Banjot turke jane te rekomanduara edhe nga mjeket!
Hammami ben te mundur qe te hapen poret e lekures suaj sikurse edhe te eliminohen bakteret e toksinat.
Çmimi : 3500L
HAMMAM Peeling
Çmimi : 4000L Për 40' min
Banjot turke jane te rekomanduara edhe nga mjeket!
Hammami ben te mundur qe te hapen poret e lekures suaj sikurse edhe te eliminohen bakteret e toksinat.
Çmimi : 4000L
HAMMAM DELUXE
Çmimi : 6500L Për 60' min
Një trajtim i bukur pastrues për fytyrën dhe trupin. Lëkura mbetet me një ndjesi pastrimi të plotë dhe e rifreskuar duke lënë gjithaështu mendjen të qetësuar e relaksuar. Çmimi : 6500L

Hair Spa në Hammam

The Spotlight Circle
Cmimi : 1200L
Për shkëlqimin e flokut me vaj Moringa. Cmimi : 1200L
The Quick Fix Circle
Cmimi : 1200L
Maskë multi-tasking për të hidratuar dhe zbutur flokët me baltë të kuqe dhe acid hyaluronic. Cmimi : 1200L
The Renaissance
Cmimi : 1200L
Për flokë që kanë nevojë për riparim ekstrem më baltë të verdhë dhe gjalpë babassu. Cmimi : 1200L
The Wake Up Circle
Cmimi : 1200L
Rikuperim për flokët dhe skalpin për ditën pas, me baltë lejla dhe ekstrakt rhodiola. Cmimi : 1200L
The Purity Circle
Cmimi : 1200L
Larg ndotjes për flokët dhe skalpin që kanë nevojë për detox. Me charcoal dhe ekstrakt caj matcha. Cmimi : 1200L

Për femra

JASMINE HAMMAM
Çmimi : 9000L Kohëzgjatja : 90’
Jasmine hammam 90' 60'hammam 30' masazh dhe krehje Çmimi : 9000L
HURREM HAMMAM
Çmimi : 11500L Kohëzgjatja : 120’
Hurrem hammam 120 min, 60' hammam, 30' masazh, 30' trajtim fytyre hydramemory dhe krehje Çmimi : 11500L

Për meshkuj

PASHA HAMMAM
Çmimi : 9000L Kohëzgjatja : 90’
Pasha hammam 90' 60'hammam 30' masazh Çmimi : 9000L
SULLTAN HAMMAM
Çmimi : 11500L Kohëzgjatja : 120’
Sulltan hammam 120 min, 60' hammam, 30' masazh dhe 30' trajtim fytyre hydramemory Çmimi : 11500L
Regjistrohuni për të parë ofertat & merrni ULJE!

+355 69 447 5000

Masazh

Bio Certified Ritual
Çmimi : 6000L Kohëzgjatja : 60’
Masazh trupi me vajin bio të certifikuar Eco Cert – Sacred Nature. Një trajtim ushqyes i thellë për lëkurën me përbërës biologjikë për të theksuar tendosjen dhe elasticitetin e lëkurës. Çmimi : 6000L
Aromasoul Massage
Çmimi : 6500L Kohëzgjatja : 60’
- Oriental - Arabian - Mediterranean -Indian.
Masazh aromaterapeutik me veprim rimodelues. Ju e përzgjidhni aromën tuaj të personalizuar.
Çmimi : 6500L
Tranquillity Ritual
Çmimi : 5000L Kohëzgjatja : 60’
Masazh realksues. Ritual aromaterapeutik nëpërmjet një masazhi i cili vepron në kontrakturën e muskujve duke zbutur gjithashtu tensionet dhe kontraksionet e tyre. Çmimi : 5000L
Body Active Massage
Çmimi : 6000L Kohëzgjatja : 60’
Masazhi sportiv Çmimi : 6000L
Hot Stone
Çmimi : 6500L Kohëzgjatja : 60’
Masazh me gurë të nxehtë për të cliruar tensionet, lehtësuar tendosjen e muskujve dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe të metabolizmit. Çmimi : 6500L

Trajtimet e Fytyrës

Active Pureness/express
Çmimi : 6000L Kohëzgjatja : 60’
Pastrim I thellë / maskë me alga dhe spirulina për një Pastrim të thellë dhe delikat. Trajtim matifikues. Pastron dhe balancon lëkurën duke e lënë atë të Freskët dhe të tonifikuar. Çmimi : 6000L
Hydramemory Massage
Çmimi : 5000L Kohëzgjatja : 60’
Masazh hidratues për fytyrën qafën dhe dekoltenë me maskë të dedikuar duke përdorur penelat. Lëkura mbetet e ushqyer, e butë dhe ndjesia është e freskët dhe e lehtë. Çmimi : 5000L
Remedy Massage/express
Çmimi : 5000L Kohëzgjatja : 60’
Rivilalizues, forcues dhe zbutës/ një trajtim perfektpër lekura të ndjeshme, delikate dhe me tendencë për t’u skuqur. Çmimi : 5000L
Sublime Skin Complete
Çmimi : 8000L Kohëzgjatja : 90’
Trajtim anti-age me maskë lifting. Zbeh pamjen e rrudhave dhe I jep një tonalitet të ri lëkurës Çmimi : 8000L
Sublime skin deluxe + eye pach
Çmimi : 10000L Kohëzgjatja : 90’
Peeling inovativ I cili realizohet në dy hapa. Stimulon rigjallërimin e qelizave duke I dhënë jetë. Çmimi : 10000L

Trajtimet e trupit / Paketa Anticelulit

Aromatherapy Wrap
Çmimi: 5000L Për 60' min
Trajtim intensiv aromaterapeutik me benadazhe dhe trajtim me masken bifazike per te luftuar celulitin edematoz. Çmimi: 5000L
Bagni di Pisa
Çmimi: 4500L Për 60' min
Trajtim intensiv me ujërat termale të Bagni di Pisa me aksion detox, lipolitik dhe anticelulit. Çmimi: 4500L
Algae Peel Off
Çmimi: 5000L Për 60' min
Trajtim marin, me bazë algash që stimulon shkrirjen e masës dhjamore, rimineralizues dhe hidraton indet duke e lënë trupin të rimodeluar dhe të tonifikuar. Çmimi: 5000L
Thermogenic Attack
Çmimi: 5000L Për 60' min
Trajtim intensive me aksion hiperemik (që krijon nxehtësi) I këshilluar për të korigjuar imperfeksionet më të thella dhe rezistente të celulitit Çmimi: 5000L
Grotta Giusti Mud
Çmimi: 4500L Për 60' min
Trajtim me baltë me ujëra termale që ngroh dhe ctendos muskulaturën, rimineralizues dhe purifikues. Çmimi: 4500L

Paketa Anticelulit

10+2 seanca falas!
Çmimi : 35500L
Çmimi : 35500L

Manikyr / Pedikyr

manikyr I thjeshtë
Çmimi : 1000L
Çmimi : 1000L
manikyr shellac
Çmimi : 2000L
Çmimi : 2000L
xhel mbushje shellac
Çmimi : 3000L
Çmimi : 3000L
thonjë me tipsa
Çmimi : 3000L
Çmimi : 3000L
RITUALI I DUARVE
Çmimi : 2000L
Çmimi : 2000L

Depilim

Total
Çmimi : 4000L
Depilim i plotë, i pjesshëm ose në pjesë të vogla me dyllë natyral të një cilësie të lartë. Çmimi : 4000L
Këmbët
Çmimi : 2000L
Depilim i plotë, i pjesshëm ose në pjesë të vogla me dyllë natyral të një cilësie të lartë. Çmimi : 2000L
Krahët
Çmimi : 1500L
Depilim i plotë, i pjesshëm ose në pjesë të vogla me dyllë natyral të një cilësie të lartë. Çmimi : 1500L
Bikini
Çmimi : 1500L
Depilim i plotë, i pjesshëm ose në pjesë të vogla me dyllë natyral të një cilësie të lartë. Çmimi : 1500L
Sqetulla
Depilim i plotë, i pjesshëm ose në pjesë të vogla me dyllë natyral të një cilësie të lartë.

Parukeri

prerje flokësh
Çmimi : 600-2000L
Çmimi : 600-2000L
krehje flokësh
Çmimi : 700-1500L
Çmimi : 700-1500L
larje
Çmimi : 800L
Çmimi : 800L
lyerje+heqje vetullash
Çmimi : 1000L
Çmimi : 1000L
heqje vetulle
Çmimi : 500L
Çmimi : 500L

Shërbimet

HAIR SPA NË HAMMAM

Eksperiencë e personalizuar dhe unike për trajtimin e flokëve dhe skalpit tuaj gjatë HAMMAMIT.

SKIN REGIMEN 2.0

Skin care i ri për persona me një stil jete urban e të vrullshme dhe lëkura të stresuara kundërvepron efektet e stresit dhe të ndotjes duke qënë idelale për klientë unisex me lëkurë e cila po maturohet

Brandet që përdoren